Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes (cookies angļu valodā) ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas jūsu ierīcē, kad apmeklējiet šo vai citu tīmekļa vietni, lai atpazītu lietotāju un atvieglotu tam vietnes izmantošanu. 

Sīkdatnēm ir dažāds pastāvēšanas ilgums. Daļu sīkdatņu dēvē par “sesijas sīkdatnēm”, un to izmantošanas termiņš beidzas tiklīdz lietotājs aizver savu tīmekļa pārlūku. Citas sīkdatnes kalpo tehniskam mērķim un tās tiek saglabātas noteiktu laiku. Šādas sīkdatnes sauc par “pastāvīgajām sīkdatnēm”. Kad lietotājs atkārtoti apmeklē mājaslapu, pārlūkprogramma šīs sīkdatnes nolasa un sniedz informāciju mājaslapai vai elementam, kas attiecīgo sīkdatni ir nosūtījis lietotājam.


Mūsu izmantotās sīkdatnes var iedalīt vairākās kategorijās:

  • Obligātās sīkdatnes –  nodrošina svarīgas funkcijas, piemēram, mājaslapas lietojamību. Bez šīm sīkdatnēm mājaslapa nevar darboties pilnvērtīgi. Tā kā obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas drošai pakalpojumu sniegšanai, no to izmantošanas nevar atteikties. Ja, neskatoties uz drošības riskiem, Jūs nevēlaties saņemt no mums obligātās sīkdatnes, pārlūkprogrammas iestatījumos Jūs tās varat bloķēt vai izdzēst.
  • Analītiskās jeb statistikas sīkdatnes – sniedz informāciju, kuru  mēs izmantojam apkopotā formā, lai izprastu, kā apmeklētāji kopumā izmanto mājaslapu, un izvērtētu mārketinga kampaņu efektivitāti. Šīs sīkdatnes mums palīdz uzlabot mājaslapu, lai nodrošinātu Jums pēc iespējas ērtāku vietnes pārlūkošanas pieredzi. Statistikas sīkdatnes nav saistītas ar personalizētiem mārketinga piedāvājumiem.

Kā izdzēst sīkdatnes?

Ja vēlaties ierobežot vai aizliegt sīkdatņu izmantošanu un uzglabāšanu savās ierīcēs, to var izdarīt tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos.

Visu populārāko pārlūkprogrammu jaunākās versijas ļauj kontrolēt sīkdatnes, ļaujot mainīt ierīces pārlūkprogrammas iestatījumus. Lietotāji paši vari veikt iestatījumu uzstādīšanu savu ierīču pārlūkprogrammā, ļaujot pieņemt vai noraidīt visas vai noteiktas sīkdatnes, vai saņemt informāciju par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz ierīci.  Vairāk informācijas, kā kontrolēt sīkdatnes atbilstoši ierīces pārlūkprogrammai, var atrast mājas lapā: www.aboutcookies.org

Shopping Cart
Scroll to Top