Privātuma Politika

Kas mēs esam

Mūsu vientes nosaukums ir: https://joylantaart.com.

Kādus personas datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos apkopojam 

Ja atstājat komentāru vai aizpildāt informāciju par pasūtījumu un tā piegādi mūsu vietnē, varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkfailos. Tie ir paredzēti jūsu ērtībai, lai jums nebūtu vēlreiz jāaizpilda sava informācija, atstājot citu komentāru. Šīs sīkdatnes derēs vienu gadu.

Multivide

Ja augšupielādējat attēlus vietnē, izvairieties augšupielādēt attēlus ar iekļautiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un iegūt no atrašanās vietas datiem no vietnes attēliem.

Sīkdatnes

Ja atstājat komentāru vai aizpildāt informāciju par pirkumu un tā piegādi mūsu vietnē, varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkfailos. Tie ir paredzēti jūsu ērtībai, lai jums nebūtu vēlreiz jāaizpilda sava informācija, atstājot citu komentāru. Šīs sīkdatnes derēs vienu gadu.

Ja jums ir konts un jūs piesakāties šajā vietnē, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šī sīkdatne nesatur personas datus un tiek atmesta, aizverot pārlūkprogrammu.

Kad piesakāties, mēs arī iestatīsim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna attēlojuma izvēli. Pieteikšanās sīkfaili ilgst divas dienas, bet ekrāna opciju sīkfaili – gadu. Ja izvēlaties “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās turpināsies divas nedēļas. Ja izrakstāties no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkfailā nav ietverti personas dati, un tas vienkārši norāda tikko rediģētā raksta ziņas ID. Tas beidzas pēc 1 dienas.

Iegults saturs no citām vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iebūvētais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešās puses izsekošanu un pārraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbībai ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Ar ko mēs dalāmies par jūsu datiem

Ja jūs pieprasāt paroles atjaunošanu, jūsu IP adrese tiks iekļauta paroles maiņas e-pastā

Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs varētu automātiski atpazīt un apstiprināt visus papildu komentārus, nevis turēt tos moderācijas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tādi ir), mēs arī glabājam viņu sniegto personisko informāciju savā lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot gadījumus, kad viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietņu administratori var arī redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir attiecībā uz jūsu datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat atstājis komentārus, varat pieprasīt, lai mēs saņemtu eksportēto failu par personas datiem, kas mums ir par jums, ieskaitot visus datus, ko esat mums iesniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēšam visus jūsu rīcībā esošos personas datus. Tas neietver nekādus datus, kas mums ir jāglabā administratīviem, juridiskiem vai drošības nolūkiem.

Kur jūsu dati tiek nosūtīti

Aomeklētāju komentāri var tikt izskatīti caur automatizētu mēstules noteikšanas servisu.

Shopping Cart
Scroll to Top