Lietošanas un atgriešanas politika

Joylanta Art, reģistrācijas nr. 31059511422, adrese: Annas iela 6a, Tukums, LV-3101, Latvija, turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem lietošanas noteikumiem.

1. Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību, iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2. Pirkumu veikšana

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem.

Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

3. Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt, izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma Montonio – makecommerce.lv , Maksekeskus AS:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor un Revolut
  • Igaunijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Luminor un Revolut
  • Lietuvas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Luminor un Revolut
  • Somijas internetbanku maksājumi: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

4. Piegādes noteikumi

Preces tiek piegādātas uz sekojošām valstīm: Latvija, Lietuva, Igaunija. Iegādātās preces tiek piegādātas izmantojot: Omniva un DPD Latvija pakomātu pakalpojumus, kā arī pašizņemšanas veidā tirgotāja norādītajā adresē. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas Pircēja norādītajā adresē 3-7 darba dienu laikā. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 45 kalendāra dienām, par to informējot klientu.

Atgriešanas politika

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no iegādātās preces, nesniedzot nekādu pamatojumu

Lai atteikuma tiesības būtu spēkā esošas, iegādātajai precei jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt, nelietotai un neatvērtā iepakojumā.

Uz dažām iegādātajām precēm attekuma tiesības nav spēkā. Preču kategorijas, kas netiek iekļautas “Atteikuma tiesībās”:

  • Dāvanu kartes
  • Lejupielādējami digitālie faili

Lai pieprasītu atteikumu, sazinieties ar joylanta.art@gmail.com, uzrādot informāciju par pasūtījumu (tā tiek nosūtīta jūsu e-pastā pēc preču iegādes vietnē).

Situācijas, kurās spēkā ir daļēja līdekļu atgriešana:

  • Jebkura prece, kura nav jaunā stāvoklī, ir lietošanas pazīmes vai atvērts iepakojums.
  • Jebkura prece, kura tiek atgriezta vēlāk kā 30 dienas pēc piegādes.

Tiklīdz atpakaļ sūtītās preces ir saņemtas un izskatītas, mēs jums nosūtīsim e-pastu ar paziņojumu, ka esam saņēmuši preces. Tāpat arī paziņosim jums par naudas atgriešanas apstirpinājumu vai noraidījumu.

Ja naudas atgriešana tiks apstiprināta, līdzekļi tiks automātiski atgriezti 14 dienu laikā tajā pašā kontā, ar kuru norēķinātājies.

Ja naudas atgriešana kavējas vai netiek konstatēta

Ja vēl neesat saņēmis līdzekļus, apskatiet savu bankas kontu.

Ja līdzekļi nav saņemti, sazinieties ar jūsu banku – iespējams, līdekļu atgriešana prasa ilgāku laiku, kā ierasts.

Ja šo visu jau esat veicis, sazinietes ar mums, rakstot uz joylanta.art@gmail.com

Piegādes izmaksas

Izmaksas par preces sūtīšanu sedz klients. Vēlāk šīs piegādes izmaksas var tikt iekļautas kopējā atmaksas summā.

Lai atgrieztu jūsu preci, nosūtiet to uz: Annas iela 6A, Tukums, Tukuma novads. LV-3101

Sazinieties ar mums, rakstot uz info@joylantaart.com

Shopping Cart
Scroll to Top